News


Zneškodnite nepriateľov so silou Mocnej bratislavskej šestky!


Konkurencia posilňuje, preto musíte ostať v strehu. Našim klientom odporúčame objaviť sa vo veľkom štýle každé 2 minúty v šesťminútových reklamných slučkách. Je však len na vás, ako často a rafinovane zažiarite na jednej z obrazoviek Mocnej bratislavskej šestky. Pre tých, ktorí chcú zaútočiť neštandardne, sme pripravili mocné ponuky.Do útoku
bez konkurencie


Dnešné časy si vyžadujú dravosť, odvahu a v neposlednom rade exkluzivitu. Vnímame zmeny a keďže vás chceme odlíšiť od všade číhajúcej konkurencie, pripravili sme pre vás novinku – produktovú exkluzivitu na našich nekompromisných obrazovkách Mocnej bratislavskej šestky. Stanete sa tak jedinečným hrdinom v segmente a nemôže sa vám stať, že pri vašom šantení na našich obrazovkách vám spoločnosť spraví jeden z vašej konkurencie.


Vo vojne a v marketingu je všetko dovolené...buďte preto sebeckí


Odstavte súpera z poľa jediným slovným spojením - Celodenná exkluzivita. Vezmite si jedného z našich hrdinov Mocnej bratislavskej šestky a spoločne dobyte trh! Alebo si vezmite rovno celú šestku a konkurencii nenechajte nič, iba oči pre plač.


Bojovníci sa nevzdávajú
a neodradí ich ani 315 kilometrov na bicykli


Vytrvalosť je jednou z dôležitých vlastností nášho Mocného medias media tímu. Svoje schopnosti ideme predviesť na blížiaci sa cyklomaratón na trase Bratislava – Jasná už 20. júna. Pridať sa k nám môžete registráciou na webovej stránke www.cyklomaraton.eu.
To je ona, Mocná bratislavská šestka, ktorá vie tímovou prácou priniesť až  98 hodín  vysielania na  226m²  so zásahom  422 000 divákov! 

Mocná bratislavská šestka


útočí, aby pomohla vášmu biznisu


Do slovenskej či svetovej histórie sa zapísalo už niekoľko hrdinov – traja statoční, traja mušketieri či labužnícke tri orechy. Tento rok však prichádza zmeniť nielen svet, ale najmä váš biznis Mocná bratislavská šestka!

Príjazd do BA / Výjazd z BA

Obrana i útok
pri vstupe do Bratislavy a odchode z Bratislavy


Tím Mocnej šestky by nebol tým, čím je, keby nebolo nebojácnych sestier žiariacich na hlavných ťahoch z Bratislavy a do Bratislavy. Dávajú nielen zbohom vodičom cestujúcim za bratislavskú džungľu, ale vítajú aj nové tváre prichádzajúce do hlavného mesta z rôznych kútov Slovenska.

Avion

Rodinne založená
Avion LEDka


„V správnom čase na správnom mieste“ je krédo LEDky pýšiacej sa na fasáde obľúbeného rodinného centra Avion. Exhibicionizmus sa u nej nezaprie, a preto púta pozornosť aj okoloidúcich na diaľnici.

Mlynské nivy

Vždy v centre pozornosti
upúta svojim nezvyčajným formátom


Hoci je iná, no napriek tomu zvláda až tri veci naraz! Taká je jediná obrazovka na výšku na križovatke Mlynské nivy - Dostojevského rad. Až tri rôzne posolstvá v jednom obraze ponúka tým najsilnejším bojovníkom. Aj napriek jej mladému veku je jedným z najefektívnejších článkov Mocnej bratislavskej šestky. 

OC Central

Na nákupy
v OC Central naladená


Hoci je v tíme braná ako shopoholička, stala sa obľúbenou súčasťou dravých marketingových kampaní nielen prevádzok v OC Central, ale všetkých veľkých hráčov na slovenskom trhu. Jej silu dopĺňajú mladšie sestry strategicky rozmiestnené po celom OC Central.
To je ona, Mocná bratislavská šestka, ktorá vie tímovou prácou priniesť až  86 hodín  vysielania na  224m²  so zásahom  422 000 divákov!