Ako na pekné chodidlá?

Zle vyzerajúce chodidlá s tvrdou kožou potrápi neskutočné množstvo žien. Chlapi sa týmto problémom až tak nezaoberajú, pretože im sa na chodidlá nik nepozerá. Väčšinou nosia obuté botasky a naozaj málokedy si dovolia obuť šľapky, pretože sa v nich cítia nepohodlne. Ženy chcú však v lete nosiť pekné topánky, lakovať si nechty na nohách a tak ukázať svetu ich krásne nežné chodidlá. Chlapi si potrpia na ženské chodidlá, radi sa ich dotýkajú, hladkajú a masírujú. Určite by sa preto každá žena mala starať o svoje nohy, aby sa ich nehanbili ukázať verejnosti.

Pekné nežné chodidlá

Ako sa teda starať o chodidlá, nech nás netrápia popukané päty, suchá koža a škaredé nechty?

Kúpeľ na nohy je ideálnym začiatkom. Môžete použiť rôzne prípravky, napríklad oleje alebo soli do kúpeľa určené priamo na starostlivosť o chodidlá. Kúpeľ zmäkčí vašu kožu a vy tak ľahšie odstránite nežiaducu kožu pomocou pemzy a tak sa stanú vaše chodidlá jemnejšie. Navyše, ak zvolíte kvalitné prípravky, viete chodidlám dodať potrebnú výživu, ktorú potrebujú.

Ďalším krokom je peeling, ktorý odstráni zbytok nežiaducej kože, ktorú na chodidlách určite nechcete mať. V obchodoch, či už kamenných alebo internetových máte na výber z veľkého množstva peelingov a tak si môžete vybrať taký, aký chcete. Na internete nájdete veľa spôsobov, ako si ho vyrobiť aj doma, takže ak si chcete vytvoriť svoj vlastný, nájdite si domáci recept a šup do toho. Môžete si vytvoriť také, aké v obchodoch určite nenájdete.

Popraskané päty

Posledným krokom je krémovanie chodidiel, vďaka čomu budú vaše chodidlá jemné dlhšiu dobu. Najlepšie je krémovať ich každý deň, a tak sa vám určite pozitívne odvďačia.

O svoje chodidlá sa treba starať častejšie, nie len keď je už zle a nevyzerajú dobre. Vaše chodidlá budú potom jemné a budete ich s radosťou  ukazovať verejnosti. Navyše si nalakujte nechty a keď budete mať sandále alebo šľapky, tak si ľudia určite všimnú vaše pekné  nežné chodidlá.