Ako založiť virtuálne sídlo

Ak si neviete rady so založením spoločnosti, nemáte čas a energiu na študovanie celého postupu, chcete sa vyhnúť čakacej dobe, môžete využiť naše služby. Venujeme sa zakladaniu spoločností podľa vašich predstáv. S nami môžete naštartovať vaše podnikanie už v priebehu niekoľkých pracovných dní. Ďalšou poskytovanou službou, ktorá sa v dnešnej dobe teší čoraz väčšej využiteľnosti, je práve založenie virtuálneho sídla.

Čo to vlastne znamená, keď sa povie virtuálne sídlo? Aké sú jeho výhody? V prípade, že uprednostňujete podnikanie z domu a odbor podnikania vám podnikanie z domu dovoľuje, virtuálne sídlo je pre vás výbornou možnosťou. Virtuálne sídlo sa spája s pridelením poštovej schránky na vami vybratej adrese. V takomto prípade na vami vydaných dokumentoch uvádzate adresu virtuálneho sídla a chránite tak vaše súkromie.

pridelenie poštovej schránky

Virtuálne sídlo https://ezmluva.sk/virtualne-sidlo sprostredkováva okrem pridelenia poštovej schránky aj pridružené služby. Patrí tu pravidelné vyberanie pošty, jej ukladanie do operačného systému, preposielanie na váš email. V prípade splnomocnenia na vyberanie zásielok do vlastných rúk, vám danú poštu vyzdvihneme a následne prepošleme na vašu súkromnú adresu. Vaše zásielky dostanete tak skoro, ako to je možné.

virtuálne sídlo v lukratívnej budove

Za prenájom poštovej schránky platíte poplatok, ktorý je neporovnateľný s prenájmom kancelárie alebo celej firmy. Ušetríte finančné prostriedky. Vybrať si môžete adresu virtuálneho sídla na lukratívnom mieste. Vaše zásielky si môžete vyberať samostatne, alebo aj využiť naše doplnkové služby, ak vám situácia alebo vzdialenosť k sídlu virtuálneho sídla nedovoľuje pravidelné vyberanie vašej pošty.

Ako postupovať, keď ste sa rozhodli pre zriadenie virtuálneho sídla? Virtuálne sídlo si môžete zriadiť formou online bez nutnosti návštev úradov, vypisovania dokumentov a následného čakania, ktoré sa vzťahuje ku schváleniu. Stačí, keď nás oslovíte prostredníctvom kontaktných údajov, ktoré sú zverejnené na našej webovke a dozviete sa viac. Poskytneme vám informácie, o ktorých ste ešte nepočuli.