Bublinkové obálky pre dôležité zásielky

Ľudia už odpradávna využívajú na komunikáciu či prepravu menších zásielok poštové služby. Jednou zo základných požiadaviek na odoslanie zásielky poštou je, okrem adresy odosielateľa a prijímateľa a zaplatenia poplatku, ktorý sa líši v závislosti od veľkosti zásielky a jej cieľovej destinácie, aj obal na prepravu. Okrem obálok, ktoré sú najčastejšie používané, sa využívajú aj krabice na väčšie zásielky. Čo však v prípade, že naša zásielka nie je príliš veľká a nepotrebuje krabicu, avšak v obyčajnej papierovej obálke by sa mohla poškodiť? Odpoveďou sú bublinkové obálky.

rozne bublinkove obalky

Čo to však tie bublinkové obálky sú? V jednoduchosti sú to papierové obálky, ktoré z vnútornej strany majú vlepenú bublinkovú fóliu, ktorá slúži ako ochrana odosielanej zásielky. Bublinkové obálky sú vhodné na prepravu menších predmetov, ktorým by v obyčajnej obálke hrozilo poškodenie. Bublinková fólia vo vnútri zaručuje ochranu aj pri nešetrnom zaobchádzaní, s akým sa bežne stretávame pri doručovaní zásielok poštou. Vašej zásielke už nebude hroziť poškodenie či zničenie neopatrným zaobchádzaním.

bublinkova obalka

Bublinkové fólie sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, takže naozaj sa nemusíte báť, že pre svoju zásielku by ste nenašli vhodnú veľkosť obálky. Taktiež ich vyrábame aj v rôznych farbách, aby mohla byť vaša zásielka čo najoriginálnejšia.

Bublinkové obálky sú vhodné na prepravu zásielok nielen v národnej, ale aj v rámci medzinárodnej prepravy, keďže poskytujú naozaj dôkladnú ochranu nielen cennostiam, ale aj dôležitým listom, ktoré potrebujete prepraviť čo najviac neporušené. Vďaka bublinkovým obálkam sa už nemusíte báť neočakávaného prekvapenia pri vyzdvihnutí zásielky na pošte. Vďaka nej budú vaše zásielky ako listy, darčeky či menšie predmety chránené pred všetkými faktormi poštovej prepravy, a tak sa dostanú do rúk prijímateľa neporušené.