Tantra v hlavnom meste

Tantra je liekom pre dušu i telo. Je to senzuálna masáž, ktorá je špecifická v tom, že klient i masérka sú počas masáže úplne nahí. Tento druh masáže má pôvod vo východných kultúrach, no dnes už je rozšírený aj v našich končinách. Aj vy máte možnosť vyskúšať profesionálnu tantru priamo v Bratislave. Salón Tantra Diamond ponúka širokú škálu rôznych tantra senzuálnych masáží, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší klient.

Každý tantra rituál v Tantra Diamond začína úvodným relaxačným kúpeľom a následným rozhovorom klienta a masérky, kedy majú možnosť nadviazať spolu lepšie spojenie. Takisto si budujú vzájomnú dôveru a vymieňajú energiu.

Samotná masáž prebieha v pokojnej upokojujúcej atmosfére pri relaxačnej hudbe. Masérka používa na masáž aromatické masážne oleje a masíruje klienta po celom tele, vrátane citlivých intímnych partií. Pri niektorých druhoch masáže dokonca masérka používa na masírovanie celé svoje telo. Rituál je zakončený záverečným relaxačným kúpeľom alebo sprchou, kedy sa z tela zmýva prebytočný olej, no aj negatívna energia a myšlienky. V závere sa podáva bylinkový čaj a je tu priestor pre osobnú meditáciu a rozjímanie v tichom priestore.

tantra salón

Tantra Diamond má vo svojej ponuke množstvo masáži, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilejších. Na úvod je vhodná napríklad klasická tantra, alebo body tantra, pri ktorej masérka používa celé svoje telo. Pre tých, ktorí už s tantrou skúsenosti majú môže byť zaujímavá tantra body to body. Pri tomto druhu je nutné aj aktívne zapojenie klienta. To znamená, že aj on masíruje svojím nahým telom masérku a prebieha tak vzájomná výmena energií.

nahá žena v daždi

Doprajte si aj vy kvalitnú tantra masáž, ktorá perfektne uvoľní vaše telo i myseľ. V salóne Tantra Bratislava sa o vás postarajú krásne, profesionálne vyškolené masérky, ktoré vám venujú 100 % svojej pozornosti. Tak si zarezervujte svoj termín ešte dnes. Jednoducho tak urobíte telefonicky, alebo prostredníctvom internetového formulára.

Neváhajte a presvedčte sa o účinkoch tantry na vlastnej koži.