Krtkovanie za super cenu

Máte problém s pomalým odtekaním vody vo vani, či v kuchynskom dreze? Pravdepodobne za to môže nedostatočná údržba potrubia. Dlhodobo usadzujúce sa nečistoty na stenách potrubia znižujú jeho priechodnosť. Rovnako môže v interiéri vznikať nepríjemný zápach. S týmto nepríjemným problémom vám pomôže firma AB-Krtkovanie. Predstavuje odborníka na čistenie potrubia a kanalizácie. Na čistenie využíva krtkovanie, ktoré je realizované pomocou kovových špirál. Ich pohyb v potrubí zabezpečuje elektromotor. Svojim mechanickým pohybom odstránia všetky nečistoty a poradia si aj s úplne upchatými miestami.

oprava kanalizácie

Krtkovanie je obľúbená forma čistenia potrubí, pretože sa dá realizovať aj v potrubiach, ktoré majú malý priemer. Krtkovaním môžete vyčistiť odtok wc, odtok z kuchynského drezu, odtok z vane, umývadla, ale dokonca aj dažďové zvody. V prípade potreby vykonania pravidelnej údržby môže byť uskutočnené aj vysokotlakové čistenie potrubia. To sa vykonáva pomocou veľkého tlaku vodu, ktorý je vháňaný do potrubia pomocou silného čerpadla. Ak je vaše potrubie znečistené, či znepriechodnené zo závažnejších dôvodov, ako kvôli bežným nečistotám, môže vám pomôcť frézovanie potrubia.

zvon na wc

Frézovanie si poradí s prerastajúcimi koreňmi stromov, či so stavebným odpadom. V prípade kúpy staršieho domu môžete mať problém s potrubím v úplne inom zmysle. Ak ku domu totiž nedostanete dostatočnú dokumentáciu, nebudete vedieť, kadiaľ potrubie a kanalizácia vedú. Tým pádom je značne komplikované plánovanie rekonštrukcie domu. Aj s takýmto problémom vám pomôže AB-Krtkovanie. Vďaka modernej technike sa postarajú o trasovanie potrubia a vy tak budete môcť presne naplánovať stavebné úpravy, opravy, či rekonštrukciu. Spoľahnite sa aj vy na obľúbenú firmu AB-Krtkovanie a získate tak profesionálne služby so skvelými výsledkami a navyše za super cenu za krtkovanie Ab-krtkovanie.