Predíďte katastrofe a nechajte vaše potrubia na profesionálov

Čistenie kanalizácie alebo upchatého potrubia je práca, ktorú pravdepodobne chcete nechať na profesionálov. Ak potrebujete odborníkov na krtkovanie v Pezinku máte šťastie, pretože aj vo vašom meste a jeho okolí pracuje firma AB- Krtkovanie, ktorej skúsený tím vám pomôže vyriešiť akýkoľvek problém s vašou kanalizáciou, či potrubím.

Pri práci využívajú špičkovú techniku, elektromechanické, či vysokotlakové zariadenia a ponúkajú tiež TV monitoring potrubia najmodernejšou technikou, pri ktorom sa zavedie kamera priamo do potrubia a odhalí a lokalizuje príčinu poruchy.

Upchávanie potrubia je bežným následkom vzniku usadenín na stenách potrubia alebo poškodením a prerastením koreňov najmä u starších potrubí. O korene a iné tuhé nečistoty, ktoré sa nedajú odstrániť vysokotlakovým čistením sa firma postará pomocou frézovania. Vysokotlakové čistenie uvoľní potrubie a odstráni z neho nečistoty a usadeniny pomocou tlakovej hadice a tryskov a s upchatými odtokmi v sprche, umývadle, či toalete vám skúsení profesionáli pomôžu pomocou elektromechanického čistenia oceľovou strunou.

krtkovanie Pezinok kanalizácia

Okrem pomoci s uvoľnením upchatého potrubia poskytuje firma aj službu trasovania potrubia, pri ktorej prístroj zistí presnú trasu vášho potrubia aj miesto prípadného poškodenia. Taktiež vám vedia pomôcť s opravou šachtového dna, či inštalatérskymi prácami ako sú montáž WC, umývadla a vane alebo s pripojením sanity na kanalizáciu. Toto všetko sú úkony, ktoré sú nevyhnutné, no zároveň ich treba zrealizovať profesionálne, a teda ak si nie ste istí svojimi schopnosťami, obráťte sa na odborníkov.

upchaté potrubie sanita

Pokiaľ chcete predísť úplnému upchatiu a následnej možnosti vzniku havarijnej situácie mali by ste si raz za čas dať prečistiť kanalizáciu aj preventívne, aby ste sa vyhli prerazeniu vody v dome. Ak predsa len nastane takáto situácia nemajte obavy, pretože firma AB- Krtkovanie je pre vás k dispozícii každý deň nonstop, aj počas víkendov a sviatkov.