3 veci, ktoré môžu urobiť z vašej párty nezabudnuteľnú udalosť

Chystáte oslavu, ktorá by mala byť naozaj veľkolepá? V tom prípade by ste nemali zabudnúť na veci, ktoré ju takou urobia. Nejde o nič veľké. Tak, ako sa hovorí, celok tvoria drobnosti. Preto nemusíte vyhadzovať zbytočne veľké peniaze a do príprav investovať ani kvantum vášho drahocenného času. Pozrite sa na tri veci, ktoré sa postarajú o neopakovateľný zážitok pre všetkých vašich hostí a aj pre vás samotných.

Ľudia si štrngajú poldecákmi s alkoholom.jpg

  1. Alkohol tak trošku inak

Nebudeme sa tváriť, že na vašej oslave nebude alkohol. Veď na tom nie je nič zlé. K však chcete svojich hostí naozaj ohúriť, zabudnite na stôl s obyčajnými fľaškami s pálenkou, vínkom či pivom. Použite etikety na fľaše. Môžete na nich vytlačiť fotografie vašich priateľov, vtipné nápisy alebo pomocou nich vytvoriť orientačnú hru s indíciami. Fantázie sa v tomto smere určite medze nekladú, takže sa neobmedzujte, vytlačte čo najvtipnejšie či najoriginálnejšie etikety a zábava sa môže začať.

  1. Pozvánky nie sú len na svadbu

Chcete svojich hostí prekvapiť už niekoľko týždňov pred oslavou? Tak si nechajte vytlačiť originálne pozvánky a pošlite im ich klasickým starým spôsobom, teda poštou. Takéto malé prekvapenie bude o to väčšie, ak takto nezvyknete ľudí pozívať. Uvidíte, že túto drobnosť ocení úplne každý. Navyše ide o psychologickú fintu, pomocou ktorej, môžete na svoju párty dostať viac ľudí.

Žena na fotografii sa bavia a držia v ruke fľašku šampanského.jpg

  1. Nič nerobenie nie je dobrá zábava

Program na oslave môže byť naozaj vynikajúcim nápadom. Je to príležitosť na množstvo zábavy a zážitkov, na ktoré môžete spomínať ešte dlhé roky. Konkrétny výber činnosti je samozrejme iba na vás. vyslovene vhodné, sú však aktivity ako napríklad, už spomenutý, orientačný beh, riešenie „záhady“ alebo obyčajný volejbal. Vždy sa pozerajte na to, aký hostia k vám prídu. Pokiaľ ide o partiu mladých ľudí, musíte zvoliť iný program ako pre svoju rodinu, do ktorej patria i seniori.