Aj ty si výnimočný!

Pokladáš sa za výnimočného človeka? Uvažoval si niekedy nad tým, že by si mal/a zmeniť svoj život? Cítiš sa v ňom spokojný, naplnený a sám sebou alebo naopak, prepadáš frustrácii, hnevu a často ťa mrzí nepochopenie okolia? Túžiš po kvalitnejšom živote? Ak hľadáš odpovede na tieto otázky, možno ich nájdeš v knihe, o ktorej ďalej budem rozprávať. A možno nie. Ale rozhodne ťa skúsi nasmerovať k ceste, na konci ktorej budeš pravdepodobne silnejší, spokojnejší a pripravený čeliť životným výzvam. Si pripravený? Volám sa Patrik Hromjak a som autorom knihy Si jedinečný. Môj doterajší život sa možno nelíšil od toho tvojho.

výnimočný

Túžil som po tom, aby som mohol dosiahnuť viac a uvažoval som o tom, ako urobiť z môjho obyčajného života niečo výnimočné. Na strednej škole som prešiel vzácnou premenou – našiel som si cestu ku knihám o seba rozvoji a začal som princípy aplikovať do svojho života. To by však nestačilo, moje túžby po vzdelávaní a duchovnom obohatení sa postupne rozrastali a doslova mi život zmenili rozličné videá, semináre a stretnutia s úspešnými ľuďmi, ktorých pokladám za svoj veľký vzorom. Nestačilo mi to, bola potrebná duchovná premena, ktorú som tak veľmi potreboval a potrebuje ju aj každý z nás, ak sa chce posúvať a neprešľapovať mesiace, ba aj roky na jednom mieste.

výnimočný

Mojou knihou chcem osloviť aj teba, ak možno nemáš v živote tak, ako by si očakával, ak sa nevieš vymaniť z negatívnych vzorcov, ak chceš dlhodobý život, v ktorom nachádzaš každý deň svoje šťastie. Veril by si tomu, že všetko okolo nás je čistá energia a naše myšlienky podmieňujú naše ďalšie prežívanie? Chceš končiť deň s úžasnou energiou vďačnosti, radosti a naplnenia? Veríš v duchovnú podstatu vecí a silu v slove afirmácia https://sijedinecny.sk/? Táto kniha je výzvou a ja ti ju rád dám, nečakaj však, že jej prečítaním sa automaticky zmení tvoj život, ak sa o to nepokúsiš sám/sama. Rád ťa prevediem k úplne inému stavu bytia.