Zabaľte tovar bezpečne

Veľa ľudí si nakupuje rôzne oblečenie a veci, o ktorých si myslia, že ich budú nosiť alebo ich určite využijú. Nie vždy to tak však je, a veľakrát im doma zavadzajú a nevedia, čo s nimi. Preto vytvárajú rôzne inzeráty a predávajú všetko nepotrebné. Záujemcovia môžu byť z okolia ich bydliska, ale samozrejme aj z „druhého konca sveta“. Preto potrebujú predávanú vec nejak zabaliť, aby sa bez poškodenia dopravila ku záujemcovi. Najlepšie na balenie takýchto vecí a hlavne oblečenia sú igelitové obálky.

Plastová obálka biela s uchom

Igelitové obálky 2packsk.sk sú vhodné na balenie akéhokoľvek tovaru, avšak pozor, aby nebol ostrý, nech sa obálka nepoškodí. Ostré veci vždy dôkladne zabaľte do bublinkovej fólie, alebo do niečoho mäkkého a poriadne oblepte páskou. Tieto obálky sú najpoužívanejšie pri balení rôzneho oblečenia, pretože sa v nich tovar nepoškodí. Nie sú priesvitné a tak iný človek, okrem dodávateľa a spotrebiteľa nevidí, čo sa v nich nachádza. Na tejto webovej stránke máte na výber medzi rôznymi farebnými kombináciami. Môžete si vybrať klasické biele alebo farebné. Nemusíte si objednať po 1 kuse, môžete si vybrať z rôznych balení, ktoré obsahuje 10, 50 alebo 100 kusov.

Plastová obálka ružová bez ucha

K dispozícií máte rôzne veľkosti, a tak si viete objednať práve také, aké potrebujete podľa množstva tovaru. Plastové obálky veľkosti A4 viete využiť na posielanie rôznych menších kusov odevov. Väčšie veľkosti viete využiť na väčšie množstvo oblečenia, čo ocenia najmä tí, ktorí vlastnia firmy zamerané na predaj oblečenia. Obálky si viete vyberať aj v silách a to 50, 60, 70 alebo 90 mikrometrov. Zároveň máte na výber z obálok s uškom alebo bez uška. Plastové obálky s uškom sú praktickejšie, pretože si ich viete uchopiť a zároveň sú kvalitné, takže sa vám neroztrhnú. Ceny sú prijateľné pre každého. Ak si objednáte balenie s viac kusmi, vyjde vás to lacnejšie a určite ich využijete, hlavne ak vlastníte obchod.