Nadčasové kúsky pre každého

Realizácií na sklenené zábradlie neustále pribúda. Sklenené zábradlia sa stali jednou z najobľúbenejších možností pre novostavby aj vďaka ich luxusne vyzerajúcemu vzhľadu, ktorý očarí už na prvý pohľad. V prípade väčšiny zábradlí sa stáva, že pokiaľ sú zábradlia umiestnené v interiéri opticky ich dokáže zmenšiť. Avšak v prípade skleneného zábradlia Vás tento problém minie oblúkom. Sklenené zábradlie totiž opticky zväčšuje miestnosť, čo je len ďalším znakom luxusu a jedinečnosti tohto zábradlia. Nemusíte sa teda báť toto zábradlie použiť aj do interiérov – žiadna katastrofa sa diať nebude, práve naopak nasadíte miestnosti tú poslednú čerešničku na vrch torty. Už teraz premýšľate nad touto variantov? Určite sa Vás v tomto prípade zaujímajú ďalšie informácie o tomto zábradlí.

zábradlie

Sklenené zábradlie si taktiež môžete doplniť aj o madlo a celková realizácia zábradlia bude prebiehať podľa Vašich predstáv. Objednávky na mieru u nás nie sú novinkou ani žiadnym problémom, ktorý by sa nedal zrealizovať. Zaujíma Vás životnosť tohto zábradlia? Tá je jednoducho naozaj dlhá a ani rokmi na ňom nemusíte poznať, že nie je práve nové. Údržbou a pravidelným čistením dosiahnete efekt, ktorý bude naozaj dlhú dobu vyzerať ako z časopisu. Čistenie a leštenie skleneného zábradlia je jednoduché a rýchle, zvládnete to ľahko a Vaše zábradlie bude hneď vyzerať ako úplne nové. Špeciálne tvrdené sklo sa navyše postará o Vašu bezpečnosť, takže bez obáv sa zábradlia môžete dotýkať kedykoľvek bude potreba.

sklo

Kontaktujte nás kedykoľvek a Vaše želania ohľadom zábradlí sa pokúsime zrealizovať čo najskôr. Cenovú ponuku od nás dostanete za pár dní úplne zadarmo. Aj napriek tomu, že ide o nemalú investíciu – je to investícia na celý život, takže sa skutočne oplatí. Dosiahnite moderný, luxusne vyzerajúci výsledok aj vďaka sklenenému zábradliu na mieru.