Aký matrac je ten naj?

Pružinové a taštičkové matrace

Segum.sk vám ponúka na výber pružinové a taštičkové matrace. Pružinové sa hodia skôr k ľuďom, ktorí majú radšej tvrdší povrch na spanie a ako bonus majú aj dlhú životnosť. Taštičkové matrace sú tiež pružinové, avšak každá pružina je osobitne zabalená v tzv. taštičke. Vďaka tomu sa tieto matrace najlepšie prispôsobujú telu a sú oporou pre chrbticu počas spánku.

Matrace z memory, studenej alebo komfortnej peny

Memory alebo pamäťová pena je materiál, ktorý sa prispôsobuje tvaru tela. Kvalitnú pamäťovú penu spoznáte podľa jej hustoty a podľa toho, ako rýchlo sa vráti do pôvodnej polohy. Takéto matrace z Ziliny sú vhodné najmä pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy s chrbticou.

Studená pena bez mechanickej úpravy je v súčasnosti najmodernejším materiálom na výrobu kvalitných penových matracov. Niektoré studené peny môžu mať aj antibakteriálne účinky.

Penový matrac

Matrace z komfortnej peny sa vyznačujú vysokou mierou hygienickosti, majú dlhú životnosť, sú priedušné a prispôsobujú sa tvaru vášho tela. Matrac má tvrdšiu i mäkšiu stranu, je na vás, ktorú si vyberiete.

Latexové matrace

Sú považované za najkvalitnejšie. Vyrábajú sa z prírodných materiálov, ktorých dva najhlavnejšie sú tekutý latex a kokosové vlákno. Segum.sk ponúka rôznu tvrdosť, stačí si vybrať.

Kolekcia BABY

Pri týchto matracoch, ktoré sú vyrábané pre deti, je dôležité, aby mali svoj pevný tvar a zároveň, aby boli mäkké. Vybrať si môžete matrace vyrobené z prírodných materiálov alebo z peny, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. Súčasťou matraca je poťah, ktorý je možné sňať a vyprať pri 60°, ale aj 95°.

Kolekcia BABY

Kolekcia SILVER

Matrace SILVER sú vhodné pre náročných zákazníkov, ktorí si vyberajú len kvalitné materiály s dôrazom na dokonalú hygienu.

Kolekcia PREMIUM

Sú vyrábané ručne a sú určené najmä pre alergikov.

Kolekcia ROYAL

Táto kolekcia matracov v sebe kombinuje taštičkové pružiny, peny a materiály z prírodného kokosového vlákna. Samozrejmosťou je ručná práca a najvyššia kvalita.