Senzuálna masáž pre pánov

Senzuálna masáž je jedným z druhov tantrických masáží, avšak pri týchto masážach sa kladie väčší dôraz na intímne partie. Sú obľúbené u mužov, pretože im masérky venujú toľkú starostlivosť o pohlavné ústrojenstvo, akú si len zaslúžia. Nielenže stimulácia prostaty či lingami je pre mužov skutočne spaľujúcim a euforickým zážitkom, keďže ich orgazmus je potom ďaleko intenzívnejší, ale predovšetkým má tento druh masáže liečivé účinky, čo bolo aj vedecky a odborne preukázané.

masáž

Senzuálne masáže pomáhajú predchádzať vzniku veľmi nepríjemných ochorení postihujúcich mužskú populáciu, ako je napríklad zväčšenie prostaty. Lekárskej správy potvrdzujú, že práve stimulácia pohlavného orgánu a jeho okolia môže týmto ochoreniam predísť, v prípade, že nimi klient už trpí, pravidelné návštevy tantrického salóna za cieleného vyhľadávania tohto druhu senzuálnych masáží pomáha zmierňovať priebeh ochorení. V tantrickom salóne Bratislava Tantra sa o Vás masérky veľmi radi postarajú a venujú Vám toľko pozornosti, koľko sú len ochotné Vám počas masáže dať.

žena

Venovať sa budú len a len Vám – počas tantrickej masáže ste ich stredom vesmíru práve Vy a oni urobia všetko pre Vašu spokojnosť, blaho a uvoľnenie, po ktoré sa k nim budete s radosťou vracať v pravidelných intervaloch. Masérky z Bratislava Tantra sú mladé, krásne, zvodné profesionálky, ktoré Vás dostanú jediným podmanivým pohľadom. Počas masáže budete ich ruky i naolejované telo neustále cítiť na tom svojom, na pozadí budete vnímať pomalú tantrickú hudbu, vôňu sviec, vonných tyčiniek a kadidla, prítmie alebo úplná tma dodá tomu všetkému tú správnu atmosféru, na ktorú nedokážete zabudnúť. Cenník tantrického salóna bude taktiež http://slovnik.dovrecka.sk/synonymicky-slovnik/taktie%25C5%25BE jednou z vecí, ktorá Vám jednoznačne vyčarí úsmev na tvári. Ich odvedené služby nadštandardného typu sa neodrážajú na vysokých cenách, práve naopak. Prijateľnejšie ceny nenájdete.