Lacné čistenie potrubia v Hlohovci a okolí

Pravidelná údržba potrubia zabezpečí plynulý chod Vašej domácnosti a slúži ako prevencia pred úplným upchatím kanalizácie. Či už chcete vykonať bežné čistenie potrubia alebo už nastal problém v priechodnosti kanalizácie, či jej úplné upchatie, pomôže Vám spoločnosť AB-krtkovanie. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sú odborníkmi na čistenie potrubí a kanalizácie. V ich práci im pomáha najmodernejšia technika, ktorá zabezpečí vynikajúci výsledok ich služieb. Krtkovanie potrubí sa vykonáva dvomi rôznymi spôsobmi. Elektromechanické čistenie spočíva v odstraňovaní nečistôt z potrubí pomocou kovových špirál.

wc

Tie svojim pohybom vyčistia steny kanalizácie, alebo dokonca prerazia upchaté miesto. Sú spoľahlivo využiteľné aj v najužších rúrkach. Celý proces elektromechanického čistenia potrubí je ekologický, keďže sa do potrubia nevpúšťa žiadna chemikália, ktorá by zaťažovala životné prostredie. Veľmi obľúbené je aj ďalšie čistenie, a to vysokotlakové. Do potrubia je pustená voda pod veľmi vysokým tlakom, a tá silným prúdom so sebou odnesie všetky nečistoty. Precízne tak vyčistíte dlhý kus potrubia naraz. Ide o rýchlu a spoľahlivú metódu čistenia potrubí.

inštalatér

Krtkovanie kanalizácie a potrubí je teraz dostupné v Hlohovci a jeho okolí. Využite služby krtkovania Hlohovec za najnižšie ceny a zlepšite tak kvalitu Vášho bývania. AB-krtkovanie si zakladá na profesionálnom prístupe, takže sa nemusíte obávať žiadnych nepríjemných skrytých poplatkov. Dokonca nebudete doplácať nič navyše ani za dopravu zamestnancov AB-krtkovania a ich techniky na Vašu adresu. Okrem krtkovania potrubí a kanalizácie môžete využiť aj inštalatérske služby, s ktorými si personál AB-krtkovania hravo a ochotne poradí. Zverte svoje potrubie do rúk profesionálom, ktorí sú Vám navyše k dispozícii každý deň. Komplikácie s potrubím nastávajú kedykoľvek, a tak aj služby AB-krtkovania môžete využívať nonstop. Zavolajte na telefónne číslo 0940 367 897 v ktorýkoľvek pracovný deň, počas víkendu, ale aj počas sviatkov.