Nemusíte byť nevyhnutne single, aby ste si mohli vychutnať tantrickú masáž

Partnerský vzťah, ktorý je založený na láske, by mal prekonať všetky prekážky, ale sme iba ľudia a je nám jasné, že nie sme všetci rovnako silní, preto v ťažkých situáciách častokrát zlyháme. Utekáme od problémov aj partnerov, čo môže vyústiť až do rozchodu, a potom ostávame single. Mnohí si však tento stav pochvaľujú a užívajú si život so všetkým, čo ponúka.

Rituály a rozličné praktiky sú vzrušujúce

Náročné každodenné situácie musíme riešiť za pochodu, a to býva dosť vyčerpávajúce a únavné, preto siahame po relaxe a odpočinku, niekedy aj netypickými spôsobmi. Možno ste už aj vy vyskúšali takmer všetky možné metódy a úľava neprichádza, možno ste nehľadali tam, kde by vám to prospelo najviac, u masérky. Tantrická masáž môže byť jedným zo spôsobov ako sa úplne zbaviť stresu a na nejaký čas zabudnúť, že existuje aj iný svet, než ten na masážnom stole.

Masérky, profesionálne vyškolené a pracujúce v niektorom z erotických salónov, budú k dispozícii každému záujemcovi a poskytnú mu služby, ktoré očakáva. Tieto salóny sa nazývajú aj oázami pokoja, či si to zaslúžia, musíte zistiť na vlastnej koži. Objednať sa treba aspoň hodinu vopred, v príjemnej atmosfére vás privíta objednané dievča so šálkou kávy alebo čaju, v miestnosti s exotickou vôňou a relaxačnou hudbou sa bude venovať iba vám.

\'Celé

Po osprchovaní sa prezlečiete do sárongu a môže začať vybratá masáž. Niektorú z ponúkaných typov ako je couple, magic či special, body, double body či masáž lingamu prežijete v polohe ležmo, tak si môžete vychutnávať každý slastný dotyk rúk či celého tela šikovnej masérky. Vašou povinnosťou je iba relaxovať a na nič iné nemyslieť. Iba tak má tantra masáž zmysel a splní svoj účel. Budete prekvapení ako vás dotyky dokážu upokojiť a priviezť k vzrušeniu či dokonca k vyvrcholeniu, hlavne, ak ste si objednali masáž lingamu. Záverečné chvíle rituálu si môžete vychutnať v polohe ležmo, pri rozlúčke s pozdravom „namaste“ sa s vami v salóne rozlúčia aj drobným darčekom ako poďakovanie za návštevu a vašu dôveru.