Podstata tantra masáží

Pod pojmom tantra si množstvo ľudí automaticky predstaví intenzívny pocit z veľmi známych tantrických masáží, ktoré sú populárne už aj v našich končinách. Tento typ masáže je veľmi žiadaný, a to nielen kvôli zdravotným benefitom, ktoré so sebou prináša, ale predovšetkým najmä kvôli tomu, že ponúka niečo úplne iné ako klasické masáže, ktoré ľudia navštevujú a posúva tak masáže na úplne inú úroveň. Tieto tantrické masáže sú prevádzané v tantrických masážnych salónoch a za prítomnosti krásnej mladej masérky, ktorá zákazníkovi venuje všetok svoj čas a pozornosť k tomu, aby dokázala uspokojiť jeho fyzické telo a zároveň prostredníctvom meditačných prvkov a cvičení napomôcť k uvoľneniu jeho čakier a celkovo nastoliť rovnováhu v jeho vnútornom svete.

žena

To je zásadný rozdiel medzi tantrickými masážami a bežnými masážami, pretože bežné masáže sa neorientujú viac do hĺbky, ale jednoducho pomáhajú s uvoľnením fyzického tela a o nič viac sa nestarajú. Tantrické masáže sa o vás postarajú aj z tej fyzickej aj psychickej stránky, pričom môžu nastoliť absolútny poriadok a rovnováhu medzi vašim telom, dušou, mysľou, nehmotným telom, vesmírom a zároveň rovnováhu medzi každým z týchto spomínaných aspektov.

žena

Takéto masáže môžete navštíviť v prípade, že vás niečo trápi a je toho na nás priveľa alebo ste mali len jednoducho veľmi ťažký deň či už psychicky alebo fyzicky a potrebujete sa odpútať od problémov tohto hmotného sveta. Tieto masáže sú určené aj pre ľudí, ktorí nejakým spôsobom prekonali vo svojom živote traumu, ktorá mala vážny dopad na ich vnímanie seba samého, narušila ich sebalásku k sebe samému, prípadne ich sebaúctu a rešpekt k sebe samému. Samozrejmosťou je, že toto prekonanie traumy sa týka aj ľudí, ktorí kvôli takej tomuto nepríjemnému zážitku v živote majú problém zveriť sa niekomu po intímnej stránke a prestali si veriť.