TOP nechty pre top ženy

Farebné nechty? U nás to nie je problém! Kvalita, nízka cena, neprekonateľný lesk, rýchle dodanie a komunikácia so zákazníkom na prvom mieste. To všetko sú synonymá pre D-NAILS, jednotky na trhu, čo sa týka úpravy nechtov. D-NAILS si zakladá na top kvalite ponúkaných produktov, ktoré sú skvelou výbavou nechtových štúdií alebo kozmetických salónov, no dajú sa rovnako dobre aplikovať aj doma. UV LED gély fungujú na princípe upravovania dĺžky nechtov a farbenia s dokonalým nánosom vami zvolenej farby.

nechty

Farbu si vyberajte starostlivo, podľa príležitosti, outfitu, typológie, ale aj spontánne, podľa nálady. Každá z nás je špecifická osobnosť – niekomu vyhovujú skôr konzervatívnejšie tóny, klasické farby, ktoré sa dajú využiť všade, iná žena má radšej sýte farby, rozdiel je aj, či preferujete teplé alebo studené tóny či trblietavé, s doplnkami. Gély sa využívajú profesionálne, s využitím ďalšieho príslušenstva, napríklad UV lampy, dávajte preto pozor na ich správne použitie. Všetky majú výborne roztierateľnú konzistenciu a jednoducho a bez stôp sa nanášajú.

úprava nechtov

K našim najpredávanejším produktom z tejto kategórie patria :

  • Farebný gél SILVIA zaujímavej, sýtozelenej farby – 4,80 eur za ks
  • Farebný gél ESTELLE vo výraznej modrej – 4,80 eur za ks
  • Farebný gél AURELIA sýtejšej ružovej farby – 4,80 eur za ks
  • Farebný gél CHARLOTTE staroružovej farby s romantickým nádychom – 4,80 eur za ks

Obľúbený typ gélov je napríklad BALLET PINK v jemnej ružovej farbe, klasická biela – BIELY CASPER a čierna – REBEL, svieža zelená LEMON, cukríková BEGÓNIA a nesmieme zabudnúť ani za fenomenálne odtiene červenej. Čoraz viac sa do popredia dostávajú trblietavé gély, napríklad SHINY DAISY alebo MISTYROSE. Ak z vás niečo dokáže spraviť bohyňu, sú to práve naše gélové farebné nechty. Objednať si môžete tu na našom webu.