Reklamné tričká s výšivkou

Ak ste majiteľom firmy, určite viete, že marketing zohráva podstatnú úlohu v úspešnosti podnikania. Do reklamy sa jednoznačne oplatí investovať. Značne upozorňuje na existenciu značky a pripomína potenciálnym zákazníkom, že sa jej služby, či produkty oplatí zakúpiť. Reklamné priestory v televízii sú však finančne veľmi náročné a inak tomu nie je ani v prípade reklám v rozhlase. Existujú však dostupnejšie formy reklamy, ktoré si môže dovoliť aj menší podnikateľ. Patria medzi nej napríklad reklamné tričká. Sú skvelým prostriedkom, ako lacno a efektívne propagovať Vašu firmu.

tričko

Obrovskou výhodou reklamných firemných tričiek je pridaná hodnota, ktorá spočíva v potešení obdarovanej osoby. Reklamné firemné tričká sú skvelým darčekom pre zamestnancov na teambuildingu, firemných večierkoch alebo napríklad ako prezent k výročiu firmy. Firemné tričká si jednoducho objednáte na webovej stránke www.promodarceky.sk. Máte možnosť vyberať si z veľkého množstva farieb. Samozrejmosťou je výber veľkostí trička, pričom škála rozmerov je od veľkostí XXS až po XXXL. Na tričká podľa Vášho výberu bude následne aplikovaná potlač, ktorá môže byť realizovaná prostredníctvom výšivky.

tričká

Tá je kvalitná a krásne zobrazí malý nápis, ale aj veľké logo na tričku. Tričká s potlačou nie sú určené len pre firemné účely. Sú skvelým darčekom pre každého. Vytvorte krásne prekvapenie pre priateľov na spoločnej dovolenke, či dajte vyrobiť tričká pre všetkých svadobčanov alebo účastníkov narodeninovej oslavy. Uvidíte, ako sa všetci potešia a vďaka tričku budú mať krásnu spomienku na spoločný zážitok s Vami. Na stránke www.promodarceky.sk si môžete objednať aj ďalšie reklamné predmety, medzi ktoré patria napríklad reklamné perá, nákupné tašky, dáždniky, USB kľúče, hrnčeky, poháre, termosky a mnoho ďalšieho. Pri nákupe nad 65€ sa môžete tešiť na dopravu úplne zdarma.