Ste si istý, že pijete čistú vodu?

Pitná, úžitková, destilovaná, odpadová, minerálna a mnoho ďalších. Voda. Tvorí viac ako tri štvrtiny ľudského mozgu a viac ako polovicu ľudského tela. Bez vody prežijeme iba týždeň a aj napriek tomu sú na svete viac ako 2 miliardy ľudí, ktorí nemajú pravidelný prístup k pitnej vode. Je schopná rozpustiť viac látok ako niektoré kyseliny. Horúca voda je ľahšia ako studená. Jej význam pre ľudí či zvieratá je neodškriepiteľný. Je tak obyčajná, no pritom veľmi dôležitá.

water drinking

Pitnej vody je na svete len 1 percento. Prirodzene sa v nej nachádzajú rôzne vírusy, baktérie, parazity alebo mikroorganizmy. Vo väčšine prípadov sa pitná voda upravuje tak, aby títo škodcovia nespôsobovali ľuďom choroby. Spoločnosť VODASERVIS.SK robí všetko preto, aby voda, ktorú pijete, bola bezpečná a čistá.

V rámci našich služieb vám ponúkame analýzu a rozbor vody i upravu vody Presov, vďaka ktorým uvidíte, či voda, ktorú pijete, je na pitie vhodná alebo nie. Pomocou našich testov dokážeme vo vode zistiť jej tvrdosť, prítomnosť dusičnanov, pesticídov či iných mikroorganizmov. Manipulácia s našimi testami je jednoduchá, môžete si ich urobiť v pohodlí vášho domova.

Ak si chcete byť na 100 percent istí, že pijete čistú bezchybnú vodu, použite filter. Vďaka nim odstránite nečistoty, prípadný zápach vo vode. V našej ponuke nájdete aj filtre na batérie, sprchy, kanalizácie a iné. Ak si chcete zlepšiť kvalitu vody a ochrániť spotrebiče pred usadeninami, odporúčame použiť filtračné vložky.

water filter

Na našom eshope nájdete aj tabletovú soľ, ktorá sa používa najmä vtedy, keď si chcete zaistiť spoľahlivosť vody na dlhšiu dobu, prípadne potrebujete zregenerovať úpravňu vody. Môže slúžiť aj ako zmäkčovač tvrdej vody. Jej použitie je ľahké a taktiež je aj jednoducho skladovateľná. Ak chcete odstrániť nečistoty a baktérie z pitnej vody nechemicky, mali by ste siahnuť po UV lampách. Tie naše sú moderné, vysoko účinné, kvalitné a spoľahlivé. Slúžia aj na dezinfekciu vody. Pre firmy máme v ponuke bezbarelové výdajníky vody, ktoré sú garanciou filtrovanej vody s výberom buď chladnej, teplej alebo izbovej teploty vody. Vybrať si môžete aj sódový výdajník vody a to všetko na najlepšom servise vody.