Rozžiarte svoj domov kreatívnym osvetlením

Prečo by ste mali zvoliť LED pásiky?
Fantázii sa nekladú žiadne hranice. Môžete ich využiť na osvetlenie kuchynskej linky, podsvietenie televízora, vytvorenie akcentového osvetlenia v obývačke, svietenie schodov, terasy a mnoho ďalších. Oveľa úspornejšie sú LED pásky než tradičné žiarovky, takže ušetríte peniaze na elektrine a zároveň prispievate k ochrane životného prostredia. Pásky LED vám vydržia dlhé roky bez nutnosti častých výmen. Povrch LED pásov je chladný na dotyk a nemajú tak vysoké oteplenie ako žiarovky, čím sa stávajú perfektnou voľbou pre domácnosti s deťmi a zvieratami. LED pásky majú schopnosť vytvoriť ľubovoľnú atmosféru, ktorú si želáte. Od teplých a útulných po vzrušujúce a energické. Užite si hru farieb a efektov.

led interier

Pri výbere LED pásikov zvážte nasledovné:
Zvoľte si dĺžku podľa vašich potrieb a priestoru, ktorý chcete osvetliť. Dostupné sú LED pásky v mnohých farbách, vrátane základných ako červená, zelená a modrá, ale aj tieňované farby a pastelové odtiene. Zvoľte farbu, ktorá sa vám páči a bude ladiť s vaším interiérom. Rôzne typy LED pásikov sú rozdelené do teplého biela, neutrálneho bieleho a studeného biela. Teplá biela farba vytvára útulnú atmosféru, neutrálna biela je vhodná na pracovné stoly a kuchynské linky a studená biela farba sa hodí do kúpeľní a pre osvetlenie exteriérov.

led vonku

Jas. Zvoľte úroveň jasu, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Je možné nastaviť požadovanú intenzitu svetla. LED diódy sa delia do dvoch typov: SMD a COB. SMD LED diódy sú menšie a kompaktnejšie, zatiaľ čo svetlo produkujú COB LED diódy rovnomernejšie. Aj menej skúsení kutili si ľahko inštalujú LED pásiky. Na vykonanie tejto úlohy budete potrebovať iba lepidlo, nožnice a zdroj. Nájdete podrobný návod na inštaláciu v balení LED pásikov alebo online. Sama používam LED pásiky už roky  anemôžem vynachváliť.