Moderné LED zrkadlá

Zrkadlo je skvelý a nevyhnutný doplnok do každej kúpeľne, či chodby. Umiestniť si ho ale môžete kamkoľvek, či už do vašej spálne, detskej izby alebo do iných priestorov. Slúži nám ako veľký pomocník, vďaka ktorému sa uistíme, že náš domov opúšťame v dobrom stave. Pre niektorých ľudí je možno zrkadlo nepriateľom, pretože sa neradi pozerajú na svoj odraz. Všetci sme jedineční a krásni. Preto ho treba považovať za nápomocný prostriedok.

zrkadlo

Predstavte si krásne veľké čisté zrkadlo, ktoré sa vypína na stene vašej kúpeľne. Nemusí však byť ani príliš veľké, ale práve také aké vám váš priestor umožňuje. Keď okolo neho prechádzate, núti vás pozrieť sa. Neprejdete okolo bez pootočenia vašej tváre. Predstavte si ale, že to môžete posunúť na ešte vyššiu úroveň, vo forme led svetla, lemujúceho hrany vášho zrkadla. Predstavte si zhasnutú miestnosť, v ktorej svieti len lem zrkadla v akejkoľvek farbe. Vidíte len seba vo svojom zrkadle bez rozptylu ostatných predmetov v miestnosti, ktoré sú zahalené v šere. Svetlo je dostatočne silné aby umožnilo, že budete v zrkadle vidieť to čo potrebujete. Práve toto vám umožní LED zrkadlo s wifi ovládaním Ledprodukt.

Množstvo ľudí sa fotí práve v odraze zrkadla. Predstavte si aké umelecké fotky budete môcť odfotografovať práve vďaka tomuto prvku, ktorý si prispôsobíte podľa svojich predstáv.

mesiac zrkadlo

To však nie je všetko! Ide o modernú technológiu, ktorú nemusíte ovládať manuálne a ocapkať si vaše zrkadlo. S pomocou wifi si budete ovládať led svetlo. Stačí vám mobilný telefón a úplne jednoducho si zmeníte farbu, či zapnete tento prvok. Ide o príjemnú intenzitu svetla, ktorá vám rozhodne nevypáli oči, no na druhú stranu dodá dostatok jasu. Rúžová, červená, modrá, či klasická biela farba. Je to úplne na vás! Krásnym farbám sa rozhodne potešia aj deti. Takéto zrkadlo môže byť skvelým doplnkom do detskej izby. Farbu si jednoducho zmenia pomocou mobilného zariadenia, a vy nemusíte mať strach, že by došlo k poškodeniu, či rozbitiu zrkadla.