Podstata tantry

Masáž lingamu je jednou z typov erotických masáží, ktoré spadajú pod tantrické masáže. Tantrické masáže sú praxou, pričom tantrizmus je učením. Takéto masáže sú veľmi intenzívnym a senzuálnym zážitkom, samozrejme, pokiaľ sa zákazník pridŕža všetkých pravidiel, ktoré ho k tomu vysnívanému zážitku dovedú. O tantrizme ste už možno počuli alebo ste naopak tá časť ľudí, ktorí sa s týmto a ani podobným pojmom nikdy v živote nestretli. Nuž, tantrizmus je jedným z učení starovekej Indie. Všetky učenia a filozofické smery pochdázajúce z východu zväčša vypovedajú o tom, že ich technika a vyznanie bude v niečom iné, jedinečné, originálne, prevratné a výnimočne. Inak to nie je ani u tantrizmu.

žena

Slovo tantra by sa dalo preložiť ako spleť, tkanina či v niektorých prípadoch aj pavučina. Synoným k týmto slovám je mnoho, no v každom prípade vždy hovoria o nejakom úzko prepojenom komplexe, ktorý je síce komplikovaný, no drží spolu pevne a dokopy dáva jeden úžasný celok. Prioritou, ktorou sa tantrizmus zaoberá sám a sebe a ktorá je využívaná aj v tantrických masážach, je energia, energetické centrá, energetické toky, prietoky, prípadne blokácie čakier a ich znovuobnovenie a nabudenie.

pár

Časté výrazy, ktoré sa spájajú s tantrickými masážami, tantrizmom, erotickými masážami, nuru masážami, senzuálnymi masážami, párovými masážami či s hocakými masážami podobného priebehu a typu, sú pojmy ako erotika, partnerské, manželské, milostné vzťahy, pocit bezpečia, srdce, myseľ, duchovno, duchovný svet, spiritualita, pohlavia, živosť, dravosť, vášeň, chtíč, sexualita, intimita, emócie, život, radosť, láska, prirodzené túžby, existencia, energia a jej využívanie. Tantra nás učí milovať podstatu všetkého živého a hľadať v každom človeku dobro, i ked je možno ukryté veľmi hlboko a pod niekoľkými, zdanlivo neprekonateľnými vrstvami.