Trend sklenených dverí

Čo robí váš interiér zaujímavým? Je to množstvo doplnkov? Netradične farby? Na niektorých domácnostiach vás možno zaujmú sklenené dvere. Sklenené dvere však vôbec nie sú netradičné a dovoliť si ich dnes môže takmer každý.

Sklenené dvere do domácnosti.

V interiéri sú sklenené dvere veľmi zaujímavým a moderným kúskom. Vďaka skleneným dverám docielite nezvyčajný design, ktorý je rozhodne iný, ako keby ste mali v dome všade klasické drevené dvere. Sklo je nerozbitné, tvrdené, takže je vhodné aj na frekventované miestnosti, kde sa dvere často otvárajú. V prípade sklenených dverí do interiéru ide naozaj najmä o dizajnovú charakteristiku. Krásne presvetlia a opticky zväčšia každý priestor.

sklenené dvere

Sklenené dvere do firmy.

Moderné firmy si bez sklenených dverí ani nevieme predstaviť. Čisté sklo dokonale zapadá do moderného konceptu a firmy so skleneným dverami pôsobia na úrovni. Taktiež majú sklenené dvere vo firme prakticky dôvod. Získate súkromie, ale stále máte prehľad o zamestnancoch.

sklenené dvere

Prevedenie sklenených dverí.

Sklenené dvere môžu mať dvojaký spôsob otvárania. Klasické otváranie a zatváranie či už s kľučkou na jazýček alebo iný patent. A potom sú tu ultra moderne sklenené dvere posuvné. Pokiaľ chcete ešte vyšší level a obyčajne sklenené dvere vám nestačia, verte, že posuvný patent očarí aj najväčšieho kritika. Pôsobia mimoriadne luxusne. Sklo na sklenených dverách môže byť klasické číre. V takomto prevedení sklenené dvere vyzerajú aj najkrajšie. No v prípade, že chcete súkromie, vylúčené nie je ani mliečne, matné či tmavé sklo. Dokonca si môžete na sklo dať aj rôzne gravírovanie či tapety. Všetky detaily stačí odkonzultovať s odborníkmi na lmmont.sk. Prečo lmmont.sk? Sú dlhoročný predajcovia moderných sklenených dverí s vysokou kvalitou. Na stránke môžete nájsť množstvo realizácii kvalitných, moderných sklenených dverí, ktoré môžete mať aj vy.